אודות radioDANCE - תחנת הדאנס של ישראל

ברוכים הבאים ל-radioDANCE – אנחנו כאן בשבילכם, אוהבי הדאנס בישראל.

radioDANCE החל את שידוריו באפריל 2013, והוא משדר 24 שעות של מוזיקת דאנס מגוונת מהארץ ומהעולם.

כמו כן, הרדיו משדר סטים של מיטב הדיג'ייז, ומביא באופן בלעדי בישראל את תכניותיהם של יוצרי הדאנס הגדולים בעולם, ובהם: Armin Van Buuren, Above & Beyond, Paul Oakenfold ועוד רבים אחרים. אתם מוזמנים לעבור ללוח השידורים המלא והמגוון שלנו, ולהתעדכן בתכניות הקרובות.

ל־radioDANCE ניתן להאזין באתר האינטרנט הזה (במחשב ובטלפון נייד), וכן באמצעות האפליקציה שלנו, הניתנת להורדה בחינם. תוכלו כמובן לבחור לשמוע אותנו באמצעות אפליקציות Tune In או rLive הפופולאריות, ולקחת את המוזיקה שלנו איתכם לכל מקום בעולם. אם נמאס לכם לחפש את תכניות הדאנס המועטות ברדיו הישראלי, קחו אותנו איתכם, מבטיחים שיהיה כיף.

את רדיו radioDANCE הקים ומנהל יניב מורוזובסקי. העורך הראשי הוא דניאל פרומקין, המלווה את שידורי התחנה מהקמתה. שורה ארוכה של אנשי רדיו לוקחת חלק בפעילות הרדיו, ובהם הדיג'ייז רונית עזרן ופלג בר, שעורכים סט שבועי בועט ועדכני לתחנה, שחר ירושלמי, ליאור חג'בי ועוד רבים אחרים.

תודתנו נתונה גם לאלי אלון, קריין הג'ינגלים שלנו, ולאריק פוקס שהלחין, עיבד וביצע אותם. ליאור אלנבי עיצב את לוגו התחנה, אור וקסמן, דימה וילנצ'יק, יעקב אטלינגר וגיל שיינפלד שעשו רבות מאחורי הקלעים, וכל תעשיית הדאנס הישראלית שתמיד הולכת איתנו יד ביד.

נשמח מאוד לקבל מכם חוות דעת דרך האתר או במייל [email protected], כדי שנוכל רק להשתפר – למענכם.