אודות radioDANCE

אודות radioDANCE – תחנת הדאנס של ישראל

radioDANCE - הלוגו החדש, אפריל 2013
radioDANCE – הלוגו החדש, אפריל 2013

ברוכים הבאים ל-radioDANCE – אנחנו כאן בשבילכם, אוהבי הדאנס בישראל. radioDANCE החל את שידוריו באפריל 2013, והוא משדר 24 שעות של מוזיקת דאנס מגוונת מהארץ ומהעולם.

צוות radioDANCE כולל עשרות אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלי ניסיון רב בתחום התוכן וההגשה. לצד תכניות וסטים שבועיים של אנשי הרדיו, radioDANCE מביא באופן בלעדי בישראל את תכניותיהם של יוצרי הדאנס הגדולים בעולם, ובהם: Armin Van Buuren, Above & Beyond, Paul Oakenfold ועוד רבים אחרים. אתם מוזמנים לעבור ללוח השידורים המלא והמגוון שלנו, ולהתעדכן בתכניות הקרובות.

ל-radioDANCE ניתן להאזין באתר האינטרנט שלנו, וכן באמצעות כל מכשיר סלולארי באמצעות אפליקציה יעודית הניתנת להורדה בחינם, וכמובן גם באמצעות Tune In ו-Nobex הפופולאריות. תתפלאו עד כמה זה קל לשמוע אותנו לא רק מול מחשב. אם נמאס לכם לחפש את תכניות הדאנס המועטות ברדיו הישראלי, קחו אותנו איתכם לרכב ולכל מקום עם הטלפון הסלולארי או הטאבלט שלכם – לחצו כאן כדי לדעת איך.

את רדיו radioDANCE הקים יניב מורוזובסקי (בעל עבר של יותר מ-10 שנים ברדיו) שגם מגיש רצועה שבועית בתחנה בשם "Feel The Music". שידורי התחנה מועברים משורה של אולפנים הפזורים ברחבי הארץ, ובהם אולפן הרדיו המתקדם של מכללת BPM, המכללה של תעשיית המוזיקה.

סייעו ומסייעים לתפעול הרדיו:

  • Scifi: מנהל התוכן של הרדיו, שאחראי על העריכה המוזיקלית מסביב לשעון, על הקליפים שאתם רואים בעמוד הבית, ועל עריכת המגזין השבועי שלנו Feel The Music.
  • דימה וילנצ'יק: על עבודתו הרבה מאחורי הקלעים והצעקות לפניהם 🙂
  • יעקב אטלינגר: עורך האתר שלנו, האיש שאחראי על חדשות הדאנס ועל רצועות הסטים בתחנה.
  • אותות תחנה: תודה לאריק פוקס על אות התחנה שלנו! תודה לאלי סלון על הקריינות המקצועית. נודה גם לצוות Knob המקסימים ולנאור דניאל על אותות התחנה שליוו אותנו בעבר.
  • סיוע טכני באתר: גיל שיינפלד.

שתהיה לכולכם האזנה נעימה, ונשמח מאוד לקבל מכם חוות דעת דרך האתר או במייל [email protected], כדי שנוכל רק להשתפר – למענכם.