קפה שחור חזק: קבלו את Café Leche

מה קורה כשמוסיפים חלב לקפה? תשאלו כל צרכן בסיסי של קפה והוא יענה לכם: קפה לאטה. מומחים לקפה יענו לכם שהתשובה הרבה יותר מסובכת מזה…

בדיוק לנישה הזאת נכנס היוצר האוסטרלי הצעיר Will K. לסינגל החדש אותו הוא הוציא לאחרונה קוראים Café Leche, על שמו של הקפה עם החלב הנפוץ בספרד ובאמריקה הלטינית, שמערבב קפה אספרסו עם חלב.

הסינגל מתחיל באיטיות עם ווקאל לטיני מקטע האוס וינטג', מכניס אותנו לאט לאט לאווירה הלטינית עד שנכנס מקצב ה Tribal עם התופים ומשם החליל עושה את העבודה עד ל-Drop המצוין. לטעמנו, ההתחלה של הקטע נורא איטית, במיוחד כשהקטע עצמו מתחיל רק בדקה ועשר שניות, משם העלייה המרכזית של השיר מתחילה רק בדקה וחמישים שניות ועד שנכנסים לשיא הקצב, הקטע כבר נגמר.

אנחנו מאוד מעריכים על כך ש-Will K בחר לא לחזור על עצמו בקטע ובנה אותו באיטיות עד לשיא הקצב, אבל דווקא קטעים מהסוג הזה עובדים מצוין כששני חלקי השיר הם Copy-Paste מוחלט. מאכזב.

אם כבר הזכרנו Copy-Paste, זאת לא הפעם הראשונה שקטע החליל שנמצא ב- Café Leche מככב בקטע דאנס. לפני כשנתיים הוציא Sir Felix את הקטע Hope שסימפל את אותה נעימה של החליל. הטראק שלו לא תפס כל כך עד שהגיעה ה-DJית הדרום-אפריקאית דניאלה נידרר, המוכרת לכם תחת שם הבמה Nora En Pure, ומיקססה את הקטע שצבר כמה מאות אלפי השמעות.

אין לנו ספק ששנת 2017 תהיה שנה מצוינת עבור היוצר הצעיר, שהיגר השנה ללונדון כדי להמשיך בקריירת היצירה שלו תחת חברת התקליטים Axtone של Axwell, יוצא ה-Swedish House Mafia וחלק מ-Axwell Λ Ingrosso. לדעתנו ל-Will K לא יהיה לו קשה לעבור את הרף אותו הוא הציב בשנה זו, במיוחד כשבשנת 2016 האזינו לו 374,180 מאזינים בלבד ב Spotify. אז הנה, קח עוד כמה השמעות על חשבוננו. את הצ'ק חזרה אנחנו נשמח לקבל ב-2018.

Posted by: scifi on

תגיות: , , , , , , , , , , ,