תחרות הרמיקסים של רדיו דאנס יוצאת לדרך

Shlomi Levi & Suiss And Steve Omen - SMFF Feat. Viva

יוצרים ישראליים המעוניינים לקחת חלק בתחרות הרמיקסים של שלומי לוי ו-Suiss – הגעתם למקום הנכון. בעמוד זה תוכלו לשמוע את הקטע המקורי, להוריד את האקפלה ולהשתתף בתחרות.

זוהי ככל הנראה תחרות הרמיקסים הגדולה ביותר שהייתה בישראל, בה לצד רדיו דאנס משתתפת קהילת הענק IDJ המקדמת תקליטנים ישראלים צעירים. תחנות הרדיו רשת גימל, 109FM, כל השלום ורדיו סול נתנו אף הן את חסותן לתחרות. השילוב בין כל אמצעי המדיה מבטיח חשיפה גדולה לשלושת הזוכים, שזה אולי הפרס הגדול ביותר – אבל הוא לא היחיד.

המקום הראשון בתחרות יזכה בין השאר לשיחרור רישמי של הרמיקס תחת הלייבל של לוי, Joy Records, לכניסה למסיבה כ-VIP וניגון הרמיקס על הבמה עם Shlomi Levi & Suiss, לחשיפה אינטרנטית ורדיופונית רחבה (כמובן גם אצלנו), וב-1,000 ש”ח לקניות ב-Funky DJ. כמו כן הזוכה ישתתף ביצירת הקטע הבא מבית היוצר של לוי ו-Suiss.

היוצר שלומי לוי חבר בחודש ינואר האחרון לדיג'יי Suiss, שעלה לארץ מארצות הברית. "הוא דיג'יי ומפיק מוכשר שעשה לאחרונה את המעבר מ-Drum & Base לאלקטרו. אנחנו עובדים יחד ביצירה ועל הבמה" מספר לוי בראיון ל-radioDANCE. לוי הציב כמטרה הראשונה של התחרות את רצונו לקדם את היוצרים הצעירים בארץ: "הגיע הזמן שה-EDM הישראלי יגיע אף הוא למקום שהוא ראוי אליו. אני יודע על לפחות שבעים אנשים שעובדים על רמיקס לקטע, מה שמבטיח תחרות מעניינת מאוד".

איך משתתפים בתחרות?

לחצו כאן להאזנה לקטע המקורי:

את האקפלה וחומרי העבודה לרמיקס שלכם תוכלו להוריד מכאן:

את הרמיקסים תוכלו להגיש עד ל-26 בספטמבר. את הקטע המוכן העלו לעמוד ה-SoundCloud שלכם תוך שימוש בגרפיקות המצורפות בחבילת ההורדה, ובתגים SMFF REMIX CONTEST. עשו לייק לעמוד הפייסבוק של radioDANCE ושתפו את הרמיקס על הקיר שלנו. יש לעשות לייק גם לדף של Shlomi Levi & Suiss.

מתאריך ההגשה האחרון יתחיל הליך ההצבעה והבחירה. בתחילה עמוד רדיו דאנס יעלה את הרמיקסים ששיתפתם על הקיר שלו, ויאפשר לכם ולחבריכם להצביע לקטעים באמצעות לייקים, תגובות ושיתופים. כמו כן צוות שיפוט מורחב (ובו דיג'ייז רונית עזרן ונתי חזן מצוות radioDANCE) ידרג אף הוא את הקטעים הטובים ביותר, והוא אחראי על 50% משקלול התוצאות הסופיות.

שימו לב: כדי לקחת חלק בתחרות חשוב לעמוד בלו"ז ההגשה, ולהגיש רמיקס מקורי בלבד (לא משאפ או שימוש בחומרים קיימים ששוחחררו), באורך מינימלי של 3:30 דקות.

ניתן יהיה להצביע בתחרות עד ל-2 באוקטובר. שלושה ימים אחר כך, ב-5 באוקטובר, יוכרזו הקטעים הזוכים בתחרות.

אז למה אתם מחכים? הצטרפו עכשיו לתחרות, ואולי בזכותה תזכו בפריצה הראשונה בדרך להצלחה בתחום.

נשמח ללייקים, תגובות ושיתופים – כדי שאף אחד מחבריכם לא יפספס את ההזדמנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Posted by: יניב מורוזובסקי on

תגיות: , , ,