linkDANCE – מפיצים את הדאנס בישראל

linkDANCE - מפיצים את הדאנס בישראל

רוצים שנפיץ את הסינגל שלכם? רוצים שקטע הדאנס שלכם יגיע לאזניים הנכונות ויורד על ידי מאות מאזינים?

מהיום אתם לא צריכים להעלות את הקטע לשרתי הורדה איטיים ומציקים, או לשלם סכומים גבוהים עבור שירותי הפצה כלליים שפועלים כפס ייצור. מהיום יש מי שעושה לכם את העבודה ומתמחה במוזיקה שלכם, עובד עם קהל היעד שלכם ומביא את התוצאות הכי טובות במחיר הכי משתלם. מהיום – אתם יודעים כמה אנשים בדיוק הורידו את הקטע שלכם. מהיום – אתם לא זקוקים לפורומים ולמתווכים אנונימיים. מהיום קל להפיץ את המוזיקה שלכם ברשתות חברתיות ואפילו לעדכן את כל תחנות הרדיו. מוכנים לדעת יותר? הנה זה בא…

תחנת הדאנס של ישראל radioDANCE גאה להציג את שירות הפצת הדאנס שלה. באמצעות השירות תוכלו אתם, יוצרי הדאנס הישראלים, להקים לכם דף משלכם באתר שלנו, ובו כל המידע על היצירה החדשה שלכם. דרך העמוד תוכלו להוסיף טקסטים, תמונות, קטעי וידאו וכמובן… קישור להורדה.

עד היום יוצרים רבים העלו את הקטעים החדשים שלהם לפורומים ובכך "שחררו" אותם לאוויר העולם עם מעט מאוד שליטה על קהל היעד. מהיום כללי המשחק משתנים והשליטה עוברת לידיים שלכם. רדיו דאנס הופך את הפצת המוזיקה שלכם לקלה, נוחה, ומאפשר לכם שליטה מירבית על הדרך שבה הקהל נחשף אליה. באמצעות השירות תוכלו לקבל מידע על כמות הפעמים שבהם השיר הורד מהאתר, ואם תבחרו – גם תוכלו להיעזר בשירותי יחסי הציבור שאנו מציעים, ואנחנו נדאג ליידע את כתבי, מבקרי ועורכי המוזיקה בתקשורת הישראלית.

 

בוחרים באתר מוכר ובעל מוניטין

רדיו דאנס הינו אתר הדאנס הגדול והנצפה בישראל. עם עשרות אלפי האזנות וגלישות לאתר, צוות מקצועי מהשורה הראשונה וזמינות גבוהה בדואר האלקטרוני ובטלפון – תוכלו להיות בטוחים שהפצתם את הסינגל שלכם באתר הטוב ביותר.

בניגוד לאתרים אחרים, העבודה עם radioDANCE כוללת ליווי מקצועי ותמיכה, אפשרות שליטה על התכנים המועלים והגבלת מספר ההורדות, ושמירה על סטנדרט הפצה גבוה שלא מרגיש כמו עוד הורדה לא חוקית באחד מהפורומים המתמחים בכך. ההפצה באמצעות radioDANCE עובדת על בסיס הסכם כתוב וחתום בין הצדדים, בו האמן קובע את התנאים והיקף ההפצה. כמו כן – הקובץ מועלה לשרת הורדה ישירה כשהוא מתויג בצורה מקצועית, מבלי להיות מסומן ומוכתם בקרדיטים לבלוגים, פורומים ואתרי הורדות.

לא עוד שרתי הורדות איטיים בהם הגולשים צריכים לחכות מול המסך ולהתמודד עם מהירות הורדה מעייפת – השירות שלנו מאפשר הורדה מהירה בלחיצה אחת ישירות משרת האתר.

 

קל יותר לשתף

אתר radioDANCE הינו אתר ידידותי למנועי החיפוש, וכל עמוד חדש משולב מיד ב-Google ובאתרים נוספים. בעמוד ההורדה יחכו לכם כפתורי "Like" ו-"+1" לשיתוף ברשתות החברתיות. בניגוד לאתרים אחרים, יש לכם שליטה מלאה על הדרך בה העמוד מוצג ב-Facebook, כולל הכותרת, התקציר והתמונה. בעת העלאת התכנים תוכלו להוסיף תגים ללא הגבלה ובכך להגדיל את נגישותם במנועי החיפוש. בניגוד למתחרים שמחירם כפול – רק לאתר שלנו יש גרסה סלולארית המאפשרת את הורדת השיר מכל טלפון חכם.

 

מתקשרים עם המאזינים

לכל דף הורדה ניתן להוסיף תגובות באמצעות מערכת תגובות פנימית או באמצעות תגובות Facebook. ניתן לסנן תגובות לא רצויות. התקשורת בין היוצר למאזין מעולם לא הייתה יותר פשוטה!

 

שומרים על שליטה מלאה

כללי המשחק השתנו! אתם כיוצרים תוכלו להחליט בכל שלב מתי ההורדה שלכם עולה, יורדת ואיך היא מוצגת. לא עוד העלאת קישור הורדה ואיבוד כל שליטה על האתרים והפורומים ש"לוקחים עליו בעלות". ביכולתכם לקבוע תאריך ושעת עליית שיר, וכן תאריך שבו תוגבל ההורדה. מאפשרים הורדה בתשלום באתר שלכם? ניתן להחליף את קישור ההורדה בקישור לעמוד העדכני בו ניתן לרכוש את השיר. 

 

קידום במדיה הנכונה

כל קטע שמועלה ל-radioDANCE מקודם בעמוד הבית שלנו. ניתן להזמין חבילת קידום מורחבת הכוללת באנר בדף הבית ותשדיר המופק באופן מקצועי ומשובץ מדי שעה בתחנת הדאנס של ישראל – תשדיר שמגיע בדיוק לאוזניים הנכונות. מה שמבטיח שהאנשים הנכונים שצריכים לדעת על המוזיקה שלכם יחשפו מיד לעמוד ההורדה.

 

אבל… כמה זה עולה לכם?

השירות ניתן במחירים משתנים החל מ-399 ש"ח לחבילה בסיסית (בהזמנת שני סינגלים מראש). מחיר ללא התחייבות: 459 ש"ח.

ניתן להזמין חבילת קידום, הכוללת הפקת תשדיר רדיו מקצועי בן 20 שניות לפחות המשודר מדי שעה ברדיו. את התשדיר תוכלו גם להפיץ ב-Facebook. החבילה כוללת גם באנר במקום בולט בדף הבית, ושיווק ויראלי בפייסבוק של התחנות. המחיר: 400 ש"ח לשבועיים, 500 ש"ח לחודש.

חבילת הפצה במדיה: אנחנו נדאג ליידע דיג'ייז ומכתיבי דעת קהל, לצד עורכי מוזיקה בתחנות הרדיו, ומבקרי המוזיקה בעיתונות הכתובה ובאינטרנט. כמו כן נעביר את הקטע למאות חברי קבוצת ה-Premium שלנו, שנרשמו לקבלת עדכונים מעולם הדאנס. חבילה זו מבטיחה לייצר "באז" ועניין, והמחיר: 249 ש"ח בלבד.

 

תנאים והגבלות

השירות מיועד ליוצרים המחזיקים את כל זכויות היוצרים על הקטע, לרבות: מילים, לחן, עיבוד, ביצוע ועוד. בטרם יעלה עמוד ההורדה תידרשו לחתום על חוזה המאשר משפט זה, ומפנה אליכם את האחריות לכל הליך הפרת זכויות יוצרים הקשור לאותו עמוד.

אין בשירות זה כל הבטחה לגבי שידור השיר ברדיו. נשמח להפיץ את המוזיקה שלכם גם אם היא לא תימצא מתאימה לתחנת הרדיו שלנו, אך בכל מקרה חשוב להדגיש כי אין ולא יהיה קשר בין הקידום באתר לבין שיקולי העריכה של צוות הרדיו.

 

מוכנים להתחיל?

הצטרפו למשפחת linkDANCE במחיר של החל מ-399 ש"ח לסינגל! מלאו את הטופס משמאל ונשמח לחזור אליכם.

 

linkDANCE
צילום: ShutterStock

 

להפצת סינגל ב-linkDANCE – מלאו את הפרטים הבאים:

שם (חובה):

דואר אלקטרוני (חובה):

הערות (מומלץ להוסיף טלפון ליצירת קשר):

צרפו אותי לקבוצת הפרימיום של radioDANCE כדי לקבל עדכונים בזמן אמת לדואר האלקטרוני